Telewizja, monitoring CCTV

Monitoring dla Ciebie

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz swoich najbliższych.

Istnieją różne techniki zabezpieczeń. Najlepiej zainstalować kilka, z różnych segmentów. To znacznie zwiększy skuteczność całego systemu ochrony i dozoru.

Co w sytuacji, gdy pracownik ochrony musi obserwować wiele ekranów jednocześnie?
O wystąpieniu określonego zdarzenia poinformuje go sygnał dźwiękowy. Ten zostanie wzbudzony, gdy rejestrator monitorujący dany obszar wykryje ruch. Nic nie umknie uwadze dyspozytora.

Podobne rozwiązanie zaleca się firmom i osobom prywatnym. Monitoring wizyjny jest znacznie skuteczniejszy niż dozór osobowy. Umożliwia stałą obserwację wybranej strefy, a nie tylko wybranych punktów.

Twoje bezpieczeństwo
0%

Bardzo często nagrania z monitoringu są dowodem w sprawie. Po takie materiały sięga się w najróżniejszych sprawach sądowych. Robią to nie tylko właściciele obiektów i terenów, na które się włamano. Taśmy przydają się np. w razie kolizji, potrącenia, kradzieży.

Telewizyjne systemy dozorowe stały się standardem w sklepach. Dziś kamery czy cyfrowe rejestratory spotkać można w drogeriach, sklepach spożywczych, sportowych, u jubilerów. Pozwalają wykryć próby kradzieży i tym samym zapobiec stratom finansowym. Są też narzędziem służącym analizie pracy personelu.

Nasza satysfakcja
0%

Jednym z elementów może być monitoring. Gniezno przykładowo zamontował w wielu miejscach publicznych kamery przekazujące obraz do siedziby straży miejskiej i komendy miejskiej. Tam znajduje się centrum monitoringu i interwencji. Jeśli obserwator zauważy niepożądane zachowanie, np. niszczenie mienia, wysyła patrol.

Powrót do góry strony